#8 Zostań Facylitatorem Job Crafting!
23 stycznia, 2020
0

Pierwszy warsztat w 2020 roku!

JOB CRAFTING – NOWA METODA BUDUJĄCE POCZUCIE SENSU PRACY.

Brak zaangażowania w pracę, wypalenie zawodowe, niska efektywność pracy….
To ważne wyzwania z jakimi jako Coachowie, Trenerzy czy HRowcy spotykamy się w naszej pracy. Organizacje wymagają od nas działania i sprawdzonych rozwiązań.

Dlatego mamy dla Was opartą o dowody naukowe (evidence-based) i sprawdzoną w biznesie, metodę zwiększania poczucia szczęścia i efektywności w pracy: Job Crafting Base®.

Skuteczność Job Crafting’u potwierdzają liczne badania w obszarze psychologii pracy oraz HR’owe doświadczenia takich gigantów jak Facebook czy Google. Podstawą metody jest angażowanie pracowników w oddolne wprowadzanie zmian do swojej pracy, przy wykorzystaniu swoich mocnych strony i wartości.

Efekty to m.in. wzrost:
– zaangażowania
– poczucia sensu pracy
– efektywności i jakości pracy
Oraz obniżenie poziomu doświadczanego stresu i wypalenia zawodowego oraz lepsze radzenia sobie ze zmianami.

Podczas warsztatu pokazujemy krok po kroku procedurę Job Crafting Base, wypracowaną na bazie wyników międzynarodowych badań i naszych autorskich, realizowanych w polskich firmach.

DLA KOGO?

• Coachów – pracujących z klientami indywidualnie nad odnajdywaniem sensu pracy
• Trenerów – szukających świeżych metod motywowania i rozwijania proaktywności u uczestników szkoleń
• Menadżerów i HR’wców – którym zależy na zaangażowaniu pracowników i całych zespołów

CZEGO MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ?

👨‍🔬 W czasie warsztatów zapoznasz się z najnowszymi wynikami badań naukowych i odkryć z zakresu pozytywnej psychologii pracy.

🍏 Poznasz nową na rynku polskim metodę budowania sensu i szczęścia w pracy.

🤗 Otrzymasz przykłady zastosowania Job Craftingu w praktyce i tworzenia środowiska organizacyjnego wspierającego budowanie poczucia sensu i zaangażowania pracowników.

😊 W otwartej i inspirującej atmosferze doświadczysz efektów przekształcania pracy przechodząc przez 6 etapów – Job Crafting Base®, poznając techniki facylitacji a wszystko pod czujnym okiem Job Crafting Polska.

TEAM JOB CRAFTING POLSKA

Malwina Puchalska – Kamińska – Ekspertka Job Crafting, Trenerka, wykładowca Uniwersytetu SWPS. Łączy pracę naukową i trenerską, zajmując się tym, co sprawia, że ludzie czują się szczęśliwi i spełnieni w pracy. Prelegentka konferencji naukowych i biznesowych związanych z budowaniem szczęścia w pracy. Autorka książek i publikacji dotyczących efektywności osobistej i zawodowej.

Agnieszka Łądka-Barańska – Ekspertka Job Crafting, psycholożka, konsultantka HR, doktorantka Uniwersytetu Gdańskiego. Od ponad 12 lat zajmuje się wsparciem w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi i rozwoju. W roli badaczki, poszukuje odpowiedzi, jak budować odpowiedzialne i zaangażowane zespoły, którym po prostu dobrze się pracuje.

Uwaga! Będziemy pracować intensywnie 🙂

TERMIN
19.03.2020 – 9:00 – 17:00
20.03.2020 – 9:00 – 15:00

INWESTYCJA I ZAPISY
Zapisz się na warsztat i wyślij zgłoszenie na:
agnieszka@job-crafting.pl

Inwestujesz: 1690,00 netto + 23% VAT
Dla dwóch i więcej osób zgłaszających się razem: 1490,00 netto + 23% VAT

Cena obejmuje materiały szkoleniowe, certyfikat, przerwy kawowe.
Lunch we własnym zakresie.