Szkolenia i doradztwo

Warsztaty dla Ekspertów

Firmy coraz częściej skarżą się na zbyt niski poziom zaangażowania swoich pracowników. Szukają nowych i pewnych rozwiązań. Tymczasem dotychczasowe działania nie dają  pożądanych rezultatów i jak pokazują światowe badania (Instytut Gallupa), ilość zaangażowanych pracowników nie ulega zmianie i utrzymuje się na względnie stałym niskim poziomie około 13%.

Co możemy z tym zrobić?

Zastosować pewne rozwiązania, których efektywność potwierdzona jest przez rzetelne badania naukowe. Badania pokazują, że pracownicy najbardziej pożądają sensu i znaczenie pracy. A ich poczucie sensu przekłada się na ich zaangażowania, produktywność, satysfakcję.

Nasze warsztaty eksperckie dedykowane są  trenerom, coachom, HRowcom, którzy chcą świadomie wspierać kształtowanie zaangażowania i poczucie sensu pracowników w swoich organizacjach lub organizacjach swoich Klientów.  

 

ZAPRASZAMY!

 

FACYLITATOR JOB CRAFTING®

ENGAGEMENT EXPERT®

 

Metodologia Job Crafting dla organizacji – program warsztatów i konsultacji dla ekspertów z HR

Ideą programu jest dostarczenie organizacji wiedzy, umiejętności oraz narzędzi wspierających przekształcanie pracy przez jej pracowników. Program skierowany jest to ekspertów HR oraz trenerów wewnętrznych, którzy kształtują politykę zarządzania zasobami ludzkimi w organizacji. Efektem programu jest wypracowanie i zaplanowanie działań na
poziomie organizacji pracy, które będę korzystnie wpływać na zaangażowanie pracowników. Program ponadto umożliwia nabycie przez ekspertów HR kompetencji do samodzielnego przeprowadzenia warsztatów Job Crafting.

Korzyści dla organizacji:

  • Zdobycie unikatowej i rzetelnej wiedzy z zakresu stosowania metodologii Job Crafting w organizacji.
  • Diagnoza kultury organizacji (na ile wspiera przekształcanie pracy przez pracowników, co należy wzmacniać, co zmienić na poziomie zarządczym).
  • Wypracowanie szytych na miarę interwencji, służących zwiększaniu zaangażowania pracowników i obniżenia ich poziomu stresu.
  • Nabycie przez ekspertów HR umiejętności, które pozwalają na samodzielne i długofalowe stosowanie metodologii Job Crafting.

Uczestnicy warsztatów Job Crafting:

„Odkryłem, że jasne komunikaty i samodoskonalenie droga do efektywnej i przyjemnej pracy.”

„Warto spojrzeć na swoje zadania ze spokojem. W razie wątpliwości skorzystać z doświadczeń innych współpracowników. Konsekwentnie realizować swoje cele.”

„Mamy wpływ na wiele spraw.”

 „Jeśli tylko chcę coś zmienić to jest to możliwe.”

„Fajny, bardzo przydatny w każdej firmie warsztat.”

„Spotkanie pozwoliło mi lepiej zrozumieć mój problem i podsunęło pomysł na jego rozwiązanie.”