Facylitator Job Crafting – Online
5 listopada, 2020
0

Dla tych, którzy chcą w tym roku craftować ! 😎

JOB CRAFTING – NOWEJ METODY BUDUJĄCEJ POCZUCIE SENSU PRACY. 🙂
Brak zaangażowania w pracę, wypalenie zawodowe, niska efektywność pracy…. a obecnie dodatkowo wyzwania związane z praca zdalną, trzymanie dobrostanu pracowników o różnych potrzebach i pracujących w różnych okolicznościach.
To ważne wyzwania z jakimi jako Coachowie, Trenerzy czy HRowcy spotykamy się w naszej pracy. Organizacje wymagają od nas działania i sprawdzonych rozwiązań.
Dlatego mamy dla Was opartą o dowody naukowe (evidence-based) i sprawdzoną w biznesie, metodę zwiększania poczucia szczęścia i efektywności w pracy: Job Crafting Base®.
Skuteczność Job Crafting’u potwierdzają liczne badania w obszarze psychologii pracy oraz HR’owe doświadczenia takich gigantów jak Facebook czy Google. Podstawą metody jest angażowanie pracowników w oddolne wprowadzanie zmian do swojej pracy, przy wykorzystaniu swoich mocnych strony i wartości.
Efekty to m.in. wzrost:
– zaangażowania
– poczucia sensu pracy
– efektywności i jakości pracy
– Oraz obniżenie poziomu doświadczanego stresu i wypalenia zawodowego oraz lepsze radzenia sobie ze zmianami.
Podczas warsztatu pokazujemy krok po kroku procedurę Job Crafting Base, wypracowaną na bazie wyników międzynarodowych badań i naszych autorskich, realizowanych w polskich firmach.
//DLA KOGO?//
• Coachów – pracujących z klientami indywidualnie nad odnajdywaniem sensu pracy
• Trenerów – szukających świeżych metod motywowania i rozwijania proaktywności u uczestników szkoleń
• Menadżerów i HR’wców – którym zależy na zaangażowaniu pracowników i całych zespołów
//CZEGO MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ?//
👨‍🔬W czasie warsztatów zapoznasz się z najnowszymi wynikami badań naukowych i odkryć z zakresu pozytywnej psychologii pracy.
🍏Poznasz nową na rynku polskim metodę budowania sensu i szczęścia w pracy.
🤗Otrzymasz przykłady zastosowania Job Craftingu w praktyce i tworzenia środowiska organizacyjnego wspierającego budowanie poczucia sensu i zaangażowania pracowników.
😊W otwartej i inspirującej atmosferze doświadczysz efektów przekształcania pracy przechodząc przez 6 etapów – Job Crafting Base®, poznając techniki facylitacji a wszystko pod czujnym okiem Job Crafting Polska.
//TEAM JOB CRAFTING POLSKA//
Malwina Puchalska – Kamińska – Ekspertka Job Crafting, psycholożka, trenerka, wykładowca Uniwersytetu SWPS. Łączy pracę naukową i trenerską, zajmując się tym, co sprawia, że ludzie czują się szczęśliwi i spełnieni w pracy. Prelegentka konferencji naukowych i biznesowych związanych z budowaniem szczęścia w pracy. Autorka książek i publikacji dotyczących efektywności osobistej i zawodowej.
Agnieszka Łądka-Barańska – Ekspertka Job Crafting, psycholożka, konsultantka HR, doktorantka Uniwersytetu Gdańskiego. Od ponad 12 lat zajmuje się wsparciem w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi i rozwoju. W roli badaczki, poszukuje odpowiedzi, jak budować odpowiedzialne i zaangażowane zespoły, którym po prostu dobrze się pracuje.
//TERMIN//
1.12.2020 – 9:00 -17:00
2.12.2020 – 9:00 – 15:00
//INWESTYCJA I ZAPISY//
Zapisz się na warsztat wysyłać zgłoszenie na: agnieszka@job-crafting.pl
Inwestujesz: 1890,00 netto + 23% VAT
Dla dwóch i więcej osób zgłaszających się razem: 1590,00 netto + 23% VAT
Cena obejmuje materiały szkoleniowe, certyfikat.
Kawa i lunch we własnym zakresie. 😉

Zapraszamy! 😀

https://lnkd.in/eMs_E3X