JOB CRAFTING! Buduj poczucie sensu pracy – Kraków

Job crafting to coraz popularniejsze na zachodzie, a także powoli w Polsce określenie opisujące działania, które prowadzą m.in. do zwiększania poczucia szczęścia w pracy. Dzięki temu ludzie nadają swojej pracy, zarówno wyobrażeniom o niej, jak i wykonywanym czynnościom, wymiar osobisty, co z kolei owocuje większym poczuciem kontroli nad wykonywanymi zadaniami. Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak wspierać klienta samodzielnie “craftować” swoją pracę zapraszamy!

Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się, w jaki sposób można pracować z klientem w kontekście zawodowym (poszukiwanie drogi, odkrywanie mocnych stron i talentów, planowanie, wyznaczanie celów).

Dla kogo?

Dla osoby zainteresowanej rozwojem w obszarze coachingu. Chcącej poznać nowe narzędzia wspierania Klienta podczas poszukiwania sensu i motywacji w pracy, w nurcie psychologi pozytywnej, popartych badaniami naukowymi.

ZAPISY I SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE PROGRAMU:
http://ipri.com.pl/jobcrafting.html

 


TRENERKI:


Malwina Puchalska – Trenerka, coach, doktorantka Uniwersytetu SWPS, wykładowca akademicki. Łączy pracę naukową i szkoleniową, zajmując się tym, co sprawia, że ludzie czują się szczęśliwi i spełnieni w pracy.


Ewelina Szomborg – Dyplomowany trener oraz akredytowany coach ICF. Posiada dziesięcioletnie doświadczenie pracy w biznesie, głównie w międzynarodowych korporacjach z branży finansowej, produkcyjnej i FMCG. W swojej trenerskiej karierze przeprowadziła ponad 550 dni szkoleniowych.


Aga Ladka – Psycholożka, Coach, Trenerka umiejętności miękkich. Od ponad 10 lat zajmuję się wsparciem w obszarze rozwoju. Prowadzi badania w obszarze wartości osobistych, szczęścia i poczucia sensu. Projektuje pozytywne interwencje psychologiczne dla biznesu i edukacji wzmacniające m.in. poziom zaangażowania pracowników, poczucie odpowiedzialności.

TERMIN: 3-4 marca 2018
GODZINY:10:00-18:00
MIEJSCE: Instytut Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego
INWESTYCJA: 550,00 zł brutto

ZAPISY I SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE PROGRAMU: http://ipri.com.pl/jobcrafting.html