Zostań Facylitatorem_ką metody Job Crafting!

 

Niski poziom zaangażowania w pracę, wypalenie zawodowe, trudności związane z organizacją i współpracą w modelu pracy zdalnej, utrzymanie dobrostanu pracowników o różnych potrzebach i pracujących w różnych okolicznościach…

To przykładowe wyzwania z jakimi mierzą się osoby wspierające indywidualnych pracowników_czki lub całe zespoły.
Czas na skuteczne działania i sprawdzone rozwiązania.

Przed Państwem oparta o dowody naukowe (evidence-based) i sprawdzona w biznesie, metoda zwiększania poczucia szczęścia i efektywności w pracy: Job Crafting Base.

Skuteczność Job Craftingu potwierdzają liczne badania w obszarze psychologii pracy oraz  doświadczenia takich gigantów jak Facebook czy Google. Podstawą metody jest angażowanie pracowników w oddolne wprowadzanie zmian do swojej pracy, przy wykorzystaniu swoich mocnych strony i wartości.

Efekty to m.in. wzrost:

  • zaangażowania
  • poczucia sensu pracy
  • efektywności i jakości pracy
  • umiejętności radzenia sobie ze zmianami

oraz obniżenie:

  • poziomu stresu i wypalenia zawodowego.

 

CZEGO MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ?

 

Podczas szkolenia krok po kroku omawiamy procedurę Job Crafting Base. Uczymy się na sobie i ze sobą:). Omawiamy ćwiczenia i ich możliwe modyfikacje związane np. ze specyfiką grupy, dla której chcemy przeprowadzić warsztat. Odwołujemy się do najnowszych badań z psychologii pracy i organizacji. Przedstawiamy autorskie case study, czyli różnorodne sposoby wdrażania job craftingu do organizacji (trochę ich już jest po 7 latach naszej pracy!). Odpowiadamy na wszystkie pytania, również na te trudne np. o nasze niepowodzenia i trudność podczas warsztatów.

Pracujemy merytorycznie i konkretnie, a przy tym dbamy o dobry klimat w grupie.

Spotykamy się na zoomie,  korzystamy materiałów "fizycznych", które wysyłamy na tydzień przed szkoleniem kurierem.

 

DLA KOGO?

Dla osób z obszaru People&Culture, którym zależy na zaangażowaniu pracowników i całych zespołów, dla osób pracujących z klientami indywidualnie nad odnajdywaniem sensu pracy oraz osób  szukających świeżych metod motywowania i rozwijania proaktywności u pracowników_czek.

INWESTYCJA I ZAPISY

Inwestujesz: 2 700,00 netto + 23% VAT = 3 321,00 brutto

Zapisz się na warsztat aby wysyłać zgłoszenie na:
agnieszka@job-crafting.pl

Działamy w niezawodnym i uzupełniającym się teamie. 🙂

MY