MY

_dsc0300Malwina Puchalska – Kamińska

Coach, trenerka, nauczyciel akademicki, psycholożka, badaczka.

Moją misją jest wspieranie ludzi w rozwoju - dokonywanie tego w sposób bezpieczny i dobry dla Człowieka. Czerpię z wieloletniego doświadczenia pracy w biznesie, inspiruję się najnowszymi odkryciami z obszaru pozytywnej psychologii pracy.

W pracy naukowej badam co sprawia, że ludzie czują się szczęśliwi i spełnieni w pracy.  A w pracy trenerskiej wykorzystuję  tę wiedzę w praktyce☺.

Wierzę, że skoro w pracy spędzamy 1/3 życia, to warto zadbać o to, by było nam w niej dobrze. Wiem (nie tylko z badań☺), że szczęśliwy człowiek, pracuje efektywniej. Dlatego też tak bardzo doceniam Job Crafting - dla mnie to metoda, która pozwala zadbać zarówno o dobrostan pracownika jak i produktywność całej organizacji. Metodę uwielbiam również za to, że pozwala na wydobywanie mocnych stron pracowników i świadome wplatanie ich w swoje zawodowe obowiązki.

A moją mocną stroną jest ciekawość i umiejętność cieszenia się życiem☺.


 

Agnieszka Łądka-Barańska_dsc0351

Coach, Coach Action Learning, trenerka,  psycholożka i badaczka,

to kilka nazw, które pasują do moich umiejętności i kwalifikacji.

Od ponad 10 lat pracuję z biznesem wpierając w nim ludzi w codziennych wyzwaniach związanych z budowaniem i zarządzaniem zespołami pracowników.

Coś więcej?

Jestem chronicznym poszukiwaczem, po prostu zbyt wiele rzeczy mnie interesuje bym mogła skupić się na jednej. 🙂 Lubię wiedzieć „co i dlaczego”, a co więcej dużo przyjemności sprawia mi samo poszukiwanie odpowiedzi. I tak trafiłam TU.

Zależy mi na tym by w swojej pracy stosować narzędzia, które są użyteczne i przynoszą realne efekty, dlatego łączę naukę z praktyką i wdrażam odkrycia psychologii w swoją pracę. Prowadzę badania w obszarze wartości osobistych, poczucia autonomii, szczęścia i poczucia sensu. Bo jak pokazują najnowsze osiągi nauki, to właśnie poczucie sensu i szczęścia najmocniej wpływa na poziom naszej efektywności, zaangażowania i innowacyjność w pracy i poza nią. Bo szczęście się opłaca! 🙂

Moja misja jest prosta: By żyło się lepiej! By pracowało się lepiej!. Truizm? Może. Widzę jednak dowody, że można. 🙂


 

_dsc0341Ewelina Gałęzowska - Szomborg

Coach ICF ACC, Coach Action Learning, trenerka umiejętności miękkich

Kim jestem? Jestem realizatorką własnym marzeń Czasami bywam pomocna w realizacji marzeń innych zwłaszcza wtedy gdy prowadzę coaching. Uczę innych jak być autentycznym, jak dbać o siebie wykorzystując umiejętności interpersonalne – wtedy jestem trenerem. Każdy człowiek dla mnie to odrębna wartość, zbiór idei, pomysłów i wiedzy. Każda organizacja to niepowtarzalna siatka relacji, powiązań, zasobów i zależności, składająca się z  myślących i podejmujących codziennie decyzje specjalistów.  Realizuję się jako kobieta – rozwijając się zawodowo i będąc mamą dwójki dzieci.

Sens mojemu życiu nadaje praca z ludźmi i dla ludzi.  Najwięcej radości sprawia mi dzielenie się wiedzą i umiejętnościami oraz patrzenie jak kiełkują w innych i jakie owoce przynoszą w niedalekiej przyszłości. Wysoko cenię sobie szacunek, autentyczność swobodę w działaniu.  Najwięcej w swoim życiu zainwestowałam w swój rozwój, czego efektem jest to, że robię to co kocham!